ÇEŞME

ÇEŞME' de HAYAT VAR!

Çeşme Pansiyon Alaçatı Pansiyon Ilıca Pansiyon Dalyan Pansiyon Çiftlikköy Pansiyon Reisdere Pansiyon Germiyan Pansiyon Ildır Pansiyon Ovacık Pansiyon Blue Pansiyon

TABİAT ANANIN 'CÖMERT' DAVRANDIĞI YER: ÇEŞME

Tatil deyince hayalleri süsleyen adreslerin başında gelen Çeşme, tarihi doku ve doğal güzelliklerin birleşmesiyle oluşan tabiat harikalarıyla örülü bir yer. Mavinin her tonunu bulabileceğiniz birbirinden güzel koyları, denizin kıyısında kıvrılan altın rengindeki plajlarıyla huzur arayanlara hitap eden Çeşme; tarihi zenginlikleri, Osmanlı ve Rum imzasını harmanlayan cumbalı taş evleri, şifalı sıcak suları, eğlence yerleri, dünyanın en iyileri arasında. Tatilini Çeşme'de geçirmeye karar veren misafirlerimiz, Çeşme' nin merkezinde BLUE PANSİYON hizmetinizde.

Çeşme Blue Pansiyon

CAZİBELİ BİR 'DURAK'

Çeşme, sadece bahar ve yaz aylarında değil sonbahar ve kış aylarında da şehirden uzaklaşmak isteyenler için 'cazibeli bir durak'... Çeşme; kent merkezi, Alaçatı, Çiftlik, Dalyan, Germiyan, Ildırı, Ilıca, Ovacık ve Reisdere'de şimdiye kadar gizli kalmış güzelliklerini keşfedecek kaşifleri ağırlamaya devam ediyor... Biz Çeşme BLUE PANSİYON olarak Çeşme' nin merkezinde çarşıya 100mt marina ve sahile 500mt mesafede, 16 oda kapasitesiyle, 24 saat sıcak su, tv, klima ve aracınızı güvenle park edebilmeniz için park alanımız ile tüm yıl 7/24 açık olarak hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZ

Çeşme Blue Pansiyon İnternet Bedava İnternet
Çeşme Blue Pansiyon Araba Park Kahvaltı
Çeşme Blue Pansiyon Uydu Tv TV
Çeşme Blue Pansiyon Klima Klima
Çeşme Blue Pansiyon 7/24 Hizmet 7/24 Ön Büro
Çeşme Blue Pansiyon Uyandırma Servisi Uyandırma Servisi
Çeşme Blue Pansiyon Ek Yatak Çamaşır Yıkama